RSS

Ubytování je zajišťováno s ohledem na respektování soukromí, práv a potřeb klientů s možností individuálního nastavení denního rytmu a se zajištěním jejich bezpečí. Domov postupuje v souladu s Veřejným závazkem.

Ubytovací sekce je rozdělena do samostatných objektů (budova A, B) a na jednotlivá oddělení (domácnosti). V každé domácnosti žijí klienti s podobnou mírou potřebné podpory a péče. Budova A je určena pro ženy s nízkou, střední i vysokou mírou podpory a kapacita budovy je 28 lůžek. Budova B je určena pro muže s nízkou až střední mírou podpory s kapacitou 36 lůžek. Žádná z budov není určena imobilním osobám.

V Domově jsou k dispozici jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Tyto pokoje jsou vybaveny tak, aby ihned po nástupu zajišťovaly klientovi veškeré podmínky k bydlení. Klient má k dispozici i další prostory, jako jsou jídelny, obývací pokoje, výcvikové místnosti včetně vybavení a příslušenství, WC na každém poschodí, zahradu, pergoly, hřiště a další zde neuvedené prostory spojené s ubytováním. Koupelny jsou k dispozici na každé budově, na budově A v přízemí a v prvním patře, na budově B v každém patře.

Za ubytování je stanovená pevná úhrada.

O konkrétním přiděleném pokoji a lůžku (na základě potřeb klienta, stupně sebeobsluhy a zdravotního stavu) získá žadatel informace před nástupem k pobytu. Svůj pokoj si může žadatel připravit i před nástupem po dohodě s Domovem tak, aby v den nástupu přišel skutečně do svého „domova“.

Pro klienty Domova je zajišťována celodenní strava. Poskytuje se strava normální, dietní a diabetická. Pitný režim je zajištěn po celý den.

Celodenní stravování klienta zahrnuje:

  • snídani
  • dopolední svačinu
  • oběd
  • odpolední svačinu
  • večeři
  • druhou večeři (v případě diabetické diety)

Stravu je možné odebrat v časech, které jsou individuálně stanoveny na jednotlivých odděleních.

 
Detail
 
Detail
 
Detail
 
Detail
 
Detail
 
Detail
 
Detail
 
Detail
 
Detail
 
Detail
 
Detail
 
Detail
 
Detail
 
Detail
 
Detail
 
Detail
 
Detail
 
Detail
 
Detail
 
Detail
 
 
Powered by Phoca Gallery
Nahoru